WSTECZ

ROK SZKOLNY 2019/2020

Harmonogram zebrań i konsultacji z rodzicami

      10 września 2019 r. – (wtorek) – zebrania, wybory rady klasowej

      22 października 2019 r. – (wtorek) – zebrania i konsultacje

•      10 grudnia 2019 r.  – (wtorek) – zebrania i konsultacje, przekazanie informacji o zagrażających ocenach niedostatecznych na koniec I półrocza

      20 grudnia 2019 r. – (piątek) – zapoznanie uczniów i rodziców z ocenami przewidywanymi na koniec I półrocza

      28 stycznia 2020 r.– (wtorek) – zebrania (wyniki klasyfikacji półrocznej)

      10 marca 2020 r.– (wtorek) – zebrania i konsultacje indywidualne

      15 maja 2020 r.– (piątek) – zebrania i konsultacje, informacje o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na koniec roku szkolnego

       9 czerwca 2020 r. – (wtorek) –  zapoznanie uczniów i rodziców z ocenami przewidywanymi na koniec roku szkolnego

 

2019/20 - Konsultacje z nauczycielami (indywidualne, telefoniczne)

lp.

nazwisko i imię

dzień

godzina

1)

Adamczyk Dorota

poniedziałek

11.45 12.30
 

2)

Bagińska Monika wtorek 15.15 15.45

3)

Błaszkiewicz Bożena

poniedziałek

10.45 11.30

4)

Cecherz Jolanta

poniedziałek   9.50 10.35

5)

Chodakowska Olga

środa  14.30 15.30

6)

Cyran Agnieszka

środa

 12.45 13.30

7) 

Dworczyńska Małgorzata

piątek

  9.50 10.35

8) Jochymek Klaudia

czwartek

 
 14.30 15.00

9)  

Klich Justyna

poniedziałek   9.00 9.35
10) 

Kozioł Marta

piątek   8.55 – 9.35

11)

Król Agnieszka

poniedziałek 10.45 11.30
12)  ks. Kucharski Patryk środa 10.45 11.30
13) 

Lipińska Marta

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

12.30-15.30
9.00-12.30 , 14.15:15.15
8.00-12.30
8.00-12.30
9.00-13.30

14) 

Lipińska Beata wtorek 10.45 11.30

15)

Mizgajski Marek poniedziałek

wtorek

13.40 – 14.20

10.45 11.30

16) 

Nietupska Olga czwartek  08.55 – 9.35

17)

Nowak Sylwia

środa

10.45 11.30

18)

Nowak-Habinka Dorota czwartek 14.30 15.00
19)  Oświęcimska Bożena poniedziałek 10.45 11.30

20) 

Patyk Marta wtorek 14.00 14.30

21)

Pniak Grażyna

wtorek  09.50 10.35

22) 

Piątek Beata

poniedziałek 10.45 11.30

23)

Piekarz Joanna wtorek 10.35 10.45

24) 

Pietraszkiewicz Anna poniedziałek  11.30 12.15

25) 

Purchla Anna czwartek 14.30 15.00

26) 

Rejdych Małgorzata czwartek 13.40 – 14.20

27)

Staniec Monika wtorek 10.00 10.30

28) 

Sikora-Stypa Katarzyna środa 09:50 - 10:35

29)

Stroińska Aleksandra

poniedziałek 10.45 11.30

30)

Szczepańska Anna

czwartek 10.45 11.30

31)

Ślefarski Bartłomiej

piątek

 14.30 15.30

32)

Targosz Elżbieta

poniedziałek 11.45 12.30

33)

Wąsowicz Ilona

poniedziałek

12.45 13.30

34)

Wiśniewski Jakub

piątek

 14.30 15.30

35)

Żebrowska Jadwiga

wtorek   08.55 – 09.35
     36)

Grabołus Dorota

   

    37)