Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2

ul. Starzyńskiego 41
telefon/fax: 32 290 91 37

Ognisko Pracy Pozaszkolnej od kilku lat współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 33.

Charakter pracy Ogniska jest wolny od systemu lekcyjnego, co stwarza atmosferę rozwijającą prawidłowy i wszechstronny rozwój osobowości dzieci.

Ognisko jest placówką ogólnodostępną, uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne i dobrowolne.

Placówka zapewnia uczniom opiekę po zajęciach lekcyjnych, w miłym i bezpiecznym otoczeniu.

Zajęcia rozwijają kreatywność, która prowadzi do umiejętności kierowania sobą.

Uczestnicy zajęć ćwiczą logiczne myślenie, wypowiadanie się. Zajęcia rozwijają fantazję i wyobraźnię twórczą dzieci oraz ich zainteresowania. Przygotowują do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, umożliwiają podnoszenie sprawności fizycznej, promują również zdrowie.

Dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnych imprezach, licznych konkursach i zajęciach rekreacyjnych.

Sekretariat Ogniska mieści się w budynku szkoły przy ulicy Starzyńskiego 41 tel. 32 290 91 37

Zajęcia w roku szkolnym 2016/17 prowadzone przez Ognisko w naszej szkole:

Lp.

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia/

godzina

1.

Koło zajęć rozwijających uzdolnienia artystyczne „Półnutka”

poniedziałek 12.30 - 14.30

lic. Grażyna Pniak

2.

Koło zajęć zintegrowanych