wstecz

 

 25 października 2016 r. - Udział w konkursie świetlic środowiskowych "Mini playback show - Tanecznym krokiem"

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Po dwuletniej przerwie, wznowiony został konkurs pt. Mini Playback Show, czyli Tanecznym Krokiem” zorganizowanym przez wychowawców ze świetlicy środowiskowo – socjoterapeutycznej „Arkadia” działającej przy Szkole Podstawowej nr 15 w Sosnowcu. W konkursie wzięły udział dzieci ze świetlic środowiskowo – socjoterapeutycznych działających w Sosnowcu. Warunkiem udziału w konkursie było wybranie dowolnej piosenki w języku polskim, nauczenie się słów, przebranie się podobnie do wokalisty i członków zespołu, ułożenie choreografii do prezentowanego utworu. Jurorzy oceniali: podobieństwo do oryginału, znajomość tekstu piosenki, odpowiednie przebranie, ruch sceniczny, swobodę podczas występu oraz kulturalne zachowanie. Nasza świetlica „Uśmiech dziecka” była reprezentowana przez dwa zespoły. Członkowie grupy młodszej to uczennice klasy IIIa: Ból Milena, Kowal Wiktoria, Pogoda Anna, Warecka Wiktoria, Wolicka Magdalena oraz Woźniak Bartosz uczeń klasy IIa. Zespól zaprezentował na konkursie piosenkę pt. „Ja uwielbiam dżem”, za którą w kategorii grup młodszych otrzymał wyróżnienie. Druga grupa składała się z uczniów klasy Vbi: Sapota Zuzanna, Karwecka Aleksandra, Syska Dominika i Janik Kewin, którzy zaprezentowali się w  utworze pt. „Tańcz, tańcz, tańcz” i wytańczyli I miejsce w kategorii grup starszych. GRATULUJEMY! Do konkursu uczniowie przygotowali się pod czujnym okiem wychowawców świetlicy „Uśmiech dziecka”:p. Jagody Grodeckiej i p. Joanny Piekarz.

opis i zdjęcia JP

 21 października 2014 r. - Udział w konkursie świetlic środowiskowych "Mini playback show - Tanecznym krokiem"

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Po raz kolejny, uczniowie naszej Szkoły, reprezentujący świetlicę „Uśmiech Dziecka”, wzięli udział w przedsięwzięciu Mini Playback Show, czyli Tanecznym Krokiem zorganizowanym przez dzieci i wychowawców ze świetlicy środowiskowo – socjoterapeutycznej „Arkadia” działającej przy Szkole Podstawowej nr 15 w Sosnowcu. Uczestnicy wybierali sobie dowolną piosenkę w języku polskim, uczyli się słów, przebierali się na podobieństwo wokalisty i członków zespołu, układali choreografię do prezentowanego utworu. Oceniano: podobieństwo do oryginału, znajomość tekstu piosenki, odpowiednie przebranie, ruch sceniczny, swobodę podczas występu oraz kulturalne zachowanie.
Nasze zespoły przygotowane przez p. Beatę Piątek i p. Joannę Piekarz, zarówno w grupie wiekowej młodszej (Brygida Sierka, Zuzia Sapota, Ania Wiktorzak, Ola Wąs i Oliwia Wechselberger), jak i starszej (Amelia Malina, Rozalia Malina, Julia Jaroszewska, Kamil Jaroszewski i Dawid Dziewanowski) zdobyły wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

opis BP, zdjęcia JP

 

   

8 kwietnia  2014 r.  - XIV Przegląd Świetlic Środowiskowych

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

W Szkole Podstawowej nr 27 odbył się już XIV PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH. W tym roku hasłem przewodnim byli "Nasi bajkowi przyjaciele".

Na Przeglądzie zaprezentowały się  dzieci z 13 świetlic działających na terenie Sosnowca.

 Dzieci uczęszczające na zajęcia do naszej świetlicy środowiskowej "UŚMIECH DZIECKA" przygotowały inscenizację pod opieką Pani B. Piątek i  Pani I. Wąsowicz "Witajcie na stacji Balkolandia".

Nasz występ wyróżnił się  dużą ilością piosenek oraz przepięknymi strojami. Dzieci zostały nagrodzone wielkimi brawami, dyplomem oraz nagrodami

opis, zdjęcia, filmik IW  

>>>zobacz filmik<<<

  24 października 2013 - Udział w konkursie świetlic środowiskowych "Mini playback show - Tanecznym krokiem"

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Już po raz szósty wzięliśmy udział w konkursie świetlic środowiskowo – socjoterapeutycznych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 15 w Sosnowcu. Reprezentujące Naszą świetlicę dwa zespoły stanęły na podium!

W kategorii klas młodszych: Brygida, Ania, Zuzanna, Kinga i Nina wywalczyły I miejsce!!!

W kategorii klas starszych zespół w składzie: Agnieszka, Marcelina, Emilia, Julia i Natalia zajął również

 I miejsce!!!


GRATULUJEMY!

opis, zdjęcia, filmik IW  

 

>>>ZOBACZ NASZ WYSTĘP<<<

 

 17  kwietnia 2013 - Udział w XIII Przeglądzie Teatralnym Świetlic Środowiskowych

>>>zobacz zdjęcia<<<

W Szkole Podstawowej nr 27 odbył się XII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH pod hasłem przewodnim "4 PORY ROKU".

 

Podczas przeglądu dzieci z 13 świetlic działających na terenie Sosnowca zaprezentowały swoje przedstawienia.

 

 Dzieci uczęszczające na zajęcia do naszej świetlicy środowiskowej "UŚMIECH DZIECKA" przygotowały inscenizację pod opieką Pani J. Grodeckiej i  Pani A. Purchli.

 

Nasz występ wyróżnił się  dużą ilością piosenek oraz przepięknymi strojami. Dzieci zostały nagrodzone wielkimi brawami, dyplomem oraz nagrodami

 

 

18 października 2012 - MINI PLAYBACK SHOW „TANECZNYM KROKIEM”

>>>zobacz zdjęcia<<<

W konkursie świetlic środowiskowo – socjoterapeutycznych, którego gospodarzem była Szkoła Podstawowa nr 15 w Sosnowcu dwa zespoły reprezentujące Naszą świetlicę „Uśmiech Dziecka” stanęły na podium! W kategorii klas starszych zespół w składzie: Agnieszka Pasek, Marcelina Marzec, Emilia Fudalewska, Julia Sobota i Natalia Kozub zajął I miejsce!!! W kategorii klas młodszych zespół: Brygida Sierka, Kewin Janik, Kasjan Jarnecki, Karol Guzik i Jakub Woda zajął II miejsce!!! Obydwa zespoły, pomimo dużej konkurencji i świetnego przygotowania pozostałych uczestników, zaskarbiły sobie przychylność widzów i jurorów.

                       Brawa, brawa i jeszcze raz brawa!!!


opis BP

 

17 KWIETNIA 2012 - Udział w XII Przeglądzie Teatralnym Świetlic Środowiskowych

>>>zobacz zdjęcia<<<
Naszą popołudniową świetlicę "Uśmiech dziecka" reprezentowała grupa 17 uczniów, którzy pod opieką pani Doroty Adamczyk i A. Stroińskiej przedstawili zabawną inscenizację "Smurfne lato"

 

 

 19 października 2011 - UDZIAŁ W KONKURSIE MINI PLAYBACK SHOW „TANECZNYM KROKIEM”

>>>zobacz zdjęcia<<<

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 15 w Sosnowcu. Naszą świetlicę „Uśmiech dziecka” reprezentowały dwa zespoły:  w kategorii klas młodszych i w kategorii klas starszych. Konkurencja była bardzo duża. W konkursie wystąpiły 24 zespoły.

 

Nasze grupy taneczne zdobyły WYRÓŻNIENIA.

 

Gratulujemy

 

opis i zdjęcia IW

 

 

13 KWIETNIA 2011 - XI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH

>>>zobacz zdjęcia<<<

 

 

W Szkole Podstawowej nr 27 odbył się XI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH pod hasłem przewodnim "WIOSNA".

 

Podczas przeglądu dzieci z 13 świetlic działających na terenie Sosnowca zaprezentowały wiosenne przedstawienia.

 

 Dzieci uczęszczające na zajęcia do naszej świetlicy środowiskowej "UŚMIECH DZIECKA" przygotowały inscenizację pod opieką Pani Beaty Piątek.

 

Nasz występ wyróżnił się  dużą ilością piosenek oraz przepięknymi strojami. Dzieci zostały nagrodzone wielkimi brawami, dyplomem oraz nagrodami

 

opis i zdjęcia IW

   

20 października 2010 - UDZIAŁ W KONKURSIE MINI PLAYBACK SHOW „TANECZNYM KROKIEM”

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 15 w Sosnowcu. Naszą świetlicę „Uśmiech dziecka” reprezentowały dwa zespoły  w kategorii klas młodszych i dwa w kategorii klas starszych. Konkurencja była duża. W konkursie wystąpiło ponad 20 zespołów.

 

Wszystkie zespoły z naszej szkoły otrzymały WYRÓŻNIENIA.

 

Gratulujemy

 

opis i zdjęcia JP

 
>>>zobacz zdjęcia<<<

12 maja 2010 r. - Świetlica „Uśmiech Dziecka” już po raz piąty brała udział w konkursie plastycznym „Po stopniach tęczy”. Konkurs ten składał się z dwóch etapów. W pierwszym - uczniowie samodzielnie przygotowywali prace plastyczne pod hasłem „Podwodny świat”. W drugim - malowali prace w drużynach pod hasłem „Moja piracka przygoda”. Prace zostały nagrodzone – Ewa Chudek I miejsce, Gabrysia Woźniak III miejsce i Julia Deredas wyróżnienie. Uczennice zostały nagrodzone puzzlami i maskotkami.

zdjęcia i opis OC

21 kwietnia 2010 r. - w SP nr 27 odbył się X PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH

>>>zobacz zdjęcia<<<

Naszą popołudniową świetlicę "Uśmiech dziecka" reprezentowała grupa 20 uczniów.

zdjęcia JP

 

21 października  2009 - KONKURS "TANECZNYM KROKIEM"

W SP nr 15 odbyła się II Edycja Międzyświetlicowego Konkursu "Krokiem tanecznym..."
Każda z 10 świetlic zaprezentowała się w dwóch kategoriach: dzieci młodsze i starsze. Uczestniczki naszej popołudniowej świetlicy "UŚMIECH DZIECKA"  zarówno w I (A. Deredas, K. Kluczna, K. Laskowska,

M. Mosur, M. Mosur), jak i w II grupie wiekowej (J. Deradas, W. Staroń, A. Pasek, E. Chudek, P. Mikła) zdobyły III miejsce.

GRATULUJEMY!!!

>>>zobacz zdjęcia<<<

 

 

 

11 maja 2009

 

FINAŁ IV KONKURSU PLASTYCZNEGO ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH "PO SCHODACH TĘCZY"

Kolejny nasz sukces!

 

Prace wykonane przez uczestników świetlicy "Uśmiech dziecka" zdobyły I miejsce.

 

W jury zasiadali m.in.:  zastępca prezydenta Sosnowca Zbigniew Jaskiernia, Jan Andrzej Wieja - naczelnik Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej, Renata Zmarzlińska–Kulik  -  przewodnicząca GKRPA, Elżbieta Brzozowicz-Uwijała - pełnomocnik GKRPA.

"Magiczne drzewa", które dzieci i młodzież wykonały podczas spotkania, jako grupowe prace konkursowe zostały następująco ocenione:

  I miejsce - Amanda Janosz,

 II miejsce - Magda Szyja,

III miejsce - Kasia Kowal.

28 kwietnia 2009 - IX PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH "ANANASY Z NASZEJ KLASY"

>>>zobacz zdjęcia<<<

>>>zobacz zdjęcia<<<

22 października 2008 - w SP nr 15 odbył się Międzyświetlicowy Konkurs "Krokiem tanecznym..."

Uczestniczki naszej popołudniowej świetlicy "UŚMIECH DZIECKA" zdobyły I i II miejsce.

 

 

>>>zobacz zdjęcia<<<

14 MAJA 2008 r. - FINAŁ III KONKURSU PLASTYCZNEGO ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH  "PO SCHODACH TĘCZY"

                                       Prace wykonane przez uczestników świetlicy "Uśmiech dziecka" zdobyły I miejsce. 

>>>zobacz zdjęcia<<<

7 MAJA 2008 r.  - VIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH

"WIERSZE, KTÓRE KOCHAMY"

 

4 MAJA 2007 r. -  FINAŁ II KONKURSU PLASTYCZNEGO ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH "PO SCHODACH TĘCZY"

>>>zobacz zdjęcia<<<

Prace plastyczne wykonane na zajęciach plastycznych w świetlicy środowiskowej "Uśmiech Dziecka" pod kierunkiem pani Beaty Piątek i Doroty Adamczyk zdobyły I miejsce!

GRATULUJEMY!

>>>zobacz zdjęcia<<<

27 kwietnia 2007 r. - VII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH

 

" MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE"

 

 

 

 

 

 

 

>>>zobacz zdjęcia<<<

19.05.2006 r. -  VI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH

 

"MIŁOŚĆ - PRZYJAŹŃ - MARZENIA"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

maj 2005 r. - Wychowankowie świetlicy wzięli udział 

                   w V Przeglądzie Twórczości Dziecięcej zorganizowanym

                   w SP 27 w Sosnowcu

 

 

 


Copyright © 2009 www.zso6.neostrada.pl , All rights reserved.  Designed by: nolia