29 STYCZNIA 2013 -   IV JASEŁKA POKOLEŃ

Już po raz czwarty odbyły się JASEŁKA POKOLEŃ, podczas których na scenie spotkały się dwa pokolenia aktorów: ze świetlicy środowiskowej i Kręgu Seniorów ZHP "Korzenie".

20 GRUDNIA 2012 – WIGILIJNE SPOTKANIE

Po raz kolejny wychowankowie świetlicy „Uśmiech Dziecka” przygotowali jasełka dla swoich najbliższych. W tym roku zaproszeni goście – przedstawiciele Wydziału Zdrowia, Rady Miasta, rodzice oraz krewni mogli obejrzeć wzruszającą „Inną opowieść wigilijną”. Na wspomnienie zasługuje fakt, że scenariusz tej sztuki napisały uczennice klasy 5. Ten przedświąteczny wieczór umilił nam występ chóru szkolnego pod kierunkiem p. Bartosza Ślefarskiego. Zaprosili oni wszystkich do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. A na zakończenie spotkania przyszła pora na słodkości. Po złożeniu życzeń wychowankowie przyłączyli do swoich bliskich by wspólnie poucztować. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniach tego pięknego wieczoru.

opis DA
zdjęcia JP

16 STYCZNIA 2012 -   III JASEŁKA POKOLEŃ

Po raz trzeci, z inicjatywy Stowarzyszenia Szkoła dla Ostrów – Ostrowy dla Szkoły zostały zorganizowane „Jasełka Pokoleń”. Na spotkaniu tym, w dniu 16 stycznia wystąpiły dwie grupy teatralne: dzieci i młodzież ze świetlicy środowiskowej „Uśmiech dziecka” oraz grupa teatralna z Kręgu Seniorów ZHP „Korzenie”. Oba występy wzbudziły zachwyt i uznanie publiczności: rodziców, seniorów, uczniów i nauczycieli. Wszyscy podziwiali stroje starszej grupy teatralnej.

Reżyserom: Pani Matyldzie Sierka („Korzenie”), Pani Beacie Piątek ("Uśmiech dziecka”) oraz Pani Ilonie Wąsowicz za prezentacje należą się gratulacje i słowa uznania.
Wszystkim nauczycielom i pracownikom za organizację tej uroczystości również należą się serdeczne podziękowania.

opis AW

WYSTĘP UCZNIÓW:

WYSTĘP KRĘGU SENIORÓW ZHP „KORZENIE”:

15 grudnia 2011

16 LUTEGO 2011

II "SPOTKANIE NOWOROCZNE POKOLEŃ"

STOWARZYSZENIE "SZKOŁA DLA OSTRÓW-OSTROWY DLA SZKOŁY" zorganizowało "SPOTKANIE NOWOROCZNE POKOLEŃ", podczas którego harcerze związani z Kręgiem Seniorów ZHP "Korzenie" przedstawili pełną humoru i śpiewu inscenizację o 12 miesiącach.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali piękne i nastrojowe wiersze.

Chór pod kierunkiem pana Bartłomieja Ślefarskiego wykonał dla zgromadzonych pastorałki.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego wspólnego projektu.

22 stycznia  2010
  I "JASEŁKA POKOLEŃ"

Dzięki inicjatywie pani prezes STOWARZYSZENIA „SZKOŁA DLA OSTRÓW-OSTROWY DLA SZKOŁY” dyrektor Annie Woszczek gościliśmy w  naszej szkole rodziny naszych uczniów oraz mieszkańców dzielnicy na  przedstawieniu pod wspólnym tytułem "Jasełka pokoleń".  Wielu wzruszeń i artystycznych wrażeń dostarczyli nam zarówno aktorzy z drużyny harcerskiej Kręgu seniorów „Korzenie”, jak i ze świetlicy środowiskowej "Uśmiech dziecka". Publiczność gromkimi brawami nagrodziła dwa pokolenia aktorów. Mamy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy!

16 grudnia 2010

17 grudnia 2009