OFERTA SOSNOWIECKICH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

GŁOSY KORCZAKA     PREZENTACJA

Technikum nr 4 Transportowego w Sosnowcu

Szanowni Rodzice, Drodzy 8-klasiści,
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu pragną zaprosić do udziału w Dniu Otwartym Liceum, który odbędzie się 17 kwietnia 2021r. o godzinie 10:00. Całe wydarzenie zostanie przeprowadzone za pośrednictwem platformy Zoom. Szczegółowy program oraz linki do spotkań będą dostępne na stronie internetowej szkoły w tym tygodniu.
Już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną „Staszica” w zakładce DLA KANDYDATÓW oraz na facebooku.
                                                                                                          Organizatorzy Dnia Otwartego Liceum

FESTIWAL ZAWODÓW ON-LINE W „KILIŃSKIM”
w dniach 12-16.04.2021r zapraszamy Cię do udziału w spotkaniach z dyrekcją szkoły oraz uczestnictwa wirtualnych krótkich lekcjach zawodowych.

Prezentacja

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Emilii Plater w Sosnowcu zaprasza uczniów szkół podstawowych na wirtualne dni otwarte. Spotkania z dyrektorem Liceum, nauczycielami i uczniami odbędą się w dniach 12-21 kwietnia 2021 roku.

Prezentacje oferty i profili kształcenia

Oferta edukacyjna CKZiU Kilińskiego

Technikum nr 4 Transportowe w Sosnowcu
.
Zapraszamy na Targi szkolne, które odbędą się on-line 8 i 9 kwietnia 2021r o godzinie 17:00.

8 kwietnia   ,   9 kwietnia

Spotkajmy się na wirtualnych dniach otwartych w Korczaku.

1 , 2

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
, ul. Grota - Roweckiego 64 informuje o możliwości konsultacji dla rodziców i opiekunów ósmoklasistów.

Informacja dotycząca konsultacji  znajduje się w linku

Serdecznie zapraszamy uczniów Klas Ósmych oraz Rodziców Państwa Szkoły do zapoznania się z ofertą edukacyjną, którą przygotowaliśmy w ramach promocji Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu w roku szkolnym 2020/2021.

Zapraszamy do udziału w WIRTUALNYCH DNIACH OTWARTYCH, które odbędą się na oficjalnych profilach CKZiU na Facebooku od 23 lutego do 30 marca 2021 roku od godz.16.00

1 , 2 , 3